Title

Hakkımızda

Aşin Otomobil, lüks Otomobil Segmenti için mekanik, elektrik, kaporta&boya ve her türlü onarım konusunda kendisini uzmanlaştırmış bir Özel Otomobil Servisidir. 450 m2 kapalı, 550 m2 açık servis alanı ile MERCEDES-BENZ & BMW & AUDİ marka araç grubuna hizmet vermektedir.

Bizi diğer özel servislerden ayıran en önemli özelliğimiz grup firmalarımız arasında Mercedes Yetkili Servisliği sahibi olmamız sebebi ile Yetkili Servis kurum kültürü alan bir ekibimizin olması ve ana Şirketimiz Motor Aşin A.Ş. olarak 45 yılı aşan bir tecrübe ile yedek parçada sektör lideri olarak yurt içi ve yurt dışı pazarlarında başarıyla faaliyet göstermemizdir. Bünyemizde bir çok OEM (Orijinal Ekipman Üreticisi) markanın distribütörlüğünü yaptığımız için diğer otomobil servislerinin aksine, hem hizmet verdiğimiz markaların Orijinal yedek parçasını hem de dünyaca bilinen bir çok yedek parça markasını birinci elden kendi depomuzdan aracınıza takabiliyoruz. Böylece Size kaliteyi daha uygun fiyatlarla sunma şansını yakalıyoruz.

OEM markalarımızdan bazıları: Bosch, Textar, Ferodo, Hengst, Sachs, Valeo, Hella, Euroricambi vs.   

Müşteri memnuniyetini ana merkezimize koyup, tüm oyun planımızı bu çerçevede gerçekleştirmek için daima kendimizi yeniliyor ve en güzel pazarlamanın ağızdan ağıza pazarlama olduğunu bilerek hareket ediyoruz.

Aşin Otomobil bir Aşin Motorlu Araçlar A.Ş. markasıdır…