Haber Detayı

Hizmetlerimiz

Mekanik & Elektrik & Elektronik

Mercedes & Bmw & Audi Otomobilleriniz için her türlü arıza, kronik problem, tespit ve teşhisi orijinal test cihazlarımız ile yapılır ve bütçenize uygun hem Orijinal hem OEM (Muadil) yedek parça çözüm önerisi ile arzunuza göre işlemleri tamamlanır.


Kaporta & Boya

Aracınızda; arıza ya da kaza gibi tatsız bir durumda hasar meydana gelirse, onu titiz ve özenli ellere sahip profesyonel yetkinlikteki ekibimize teslim edebilirsiniz. Hasar-tespit durum raporunun ardından tramer kayıtlarınız gözetilerek isterseniz parça değişimi yerine düzeltme yapılarak tamiratlar yapılmaktadır. Tek parça çizik kaynaklı boyama işleminizi 24 saat te Ekspres olarak kullanımınıza hazır hale getiriyoruz.


Boyasız Göcük Onarımı (PDR)

Bu onarım tipinde en iyi sonucu, onarım işlemini uygulayan teknisyenin el becerisi ve tecrübesi sayesinde alırsınız. Tabiki kullanılacak ekipman kalitesi de önemli bir husustur. Peki hangi hallerde bu uygulama yapılır? Darbe gören yerde boyanın zarar görmediği, 5-7 cm arası kaporta göçüklerinde, göçük bulunan panelin arkasına, işleme uygun özel aletler ile dışa doğru masaj yöntemi ile göçük düzeltilir. Hangi durumda işlem uygulanamaz? Arka Çamurluk, Kapı Direkleri gibi bazı bölgelere bu işlem uygulanamaz. Daha önce herhangi bir zamanda uygulama yapılacak olan bölge hasar görmüş, macunlanmış, boyanmış ise bu onarım tekniği kullanılamaz. Yerine klasik manada uygulanan Kaporta & Boya işlemi ile devam edilir.


Vale Hizmeti

Otomobilinizi istediğiniz adresten alıp, onarımını tamamlayıp geri teslim edebiliriz. Hem de herhangi bir ekstra ücret almadan. Aracınızı Sizden teslim aldıktan sonra valelerimiz takip cihazı ile takip edilmektedir. Aracınızı güvenle emanet edebilmeniz için hız ve güzergah kontrollü online olarak yapılmaktadır.


2. El Araç Alım & Satım

Aracınızı değiştirmek mi istiyorsunuz? Biz hem aracınızı satın almaya hem de mevcut 2. El Stok araçlarımızdan teklif vermek ya da Size yeni isteğiniz aracı bulmak, ekspertizini yapmak ve temin etmek için destek verebiliriz.


Kişiselleştirilmiş Aksesuarlar

Sadece Lüks Otomobillerinizi tamir etmiyoruz. Hem aracınızın hem de Sizin şıklığınıza özen gösteriyoruz. Anlaşmalı Partner firmalarımızın ürünlerini belirli indirimler ile almanıza yardımcı oluyoruz. Bu kategorimizdeki tüm ürünleri incelemenizi ve kullanıcıların ne kadar memnun kaldıklarını bilmenizi ve Sizin de bu ürünleri denemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Pişman olmayacaksınız.